Contact phone number:

Contact email:

Küçükçekmece Arçelik Çamaşır Makine Servisi

Ekim 30, 2017

İstanbul’ un en iyi Arçelik bulaşık makinesi özel servis hizmetlerinin biri olan firmamız Küçükçekmece ve çevresinde de siz değerli müşterilerinin hizmetinde.

 

Küçükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi, Arçelik çamaşır makinesi bakım, onarım ve montaj ihtiyaçlarında müşterilerine hizmet vermekte ve sizlerin güvenini kazanarak her geçen gün daha da gelişmektedir. Yüksek teknik standartlarda ekipman,orijinal yedek parça stokları ve sahip deneyimli teknik servis kadrosu ile Küçükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi, Arçelik marka beyaz çamaşır makineleri konusunda Küçükçekmece ve çevresinde hizmetinizdedir.

 

Küçükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi olarak deneyimli ve uzman teknik kadromuzla Arçelik çamaşır makineleri arızalarına hızlı bir şekilde müdahale ediyor, arızanın nedenini tespit ediyor ve onarımını bir yıl geçerli garanti ile yapıyoruz.

 

Bizlere ulaşabilmenin en kısa yolu 7 / 24 ulaşabileceğiniz Küçükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi çağrı merkezimizle bağlantı kurmaktan geçer. Çağrı merkezimiz aldığı arıza notunu ilgili teknik ekibe yönlendirir, sonuçta kısa sürede orunun hızlı bir şekilde arızalarınızın çözümünü sağlar.

 

Sektörde ki başarılarımızı uyumlu bir takım çalışmasına ve yüksek orijinal yedek parça stoğumuza borçluyuz. Küçükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi, personelini eğitim ve seminerlere göndererek gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Verdiğimiz tüm hizmetler bir yıl işçilik garantisi ile yapılmaktadır.

 

Geniş orijinal yedek parça stoğuna sahip Küçükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi, gerekli yedek parça teminini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. İşinin ehli teknik personelimizin katkıları ile uygun işçilik ücretlerimiz ile siz müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan Arçalik çamaşır makinesi onarımlarınızı gerçekleştiriyor,.

 

Küçükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi siz değerli müşterilerimizin çağrılarına olabilecek en kısa zamanda müdahale ederek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan sizi hızlı bir şekilde kurtaracaktır. Bunun için bizi aramanız ya da e mail adresimiz aracılığı ile bize ulaşmanız yeterli olmaktadır.

 

Küçükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi, yerinde, zamanında ve kalıcı hizmetleri ile hem müşterilerini memnun etmekte hem de beyaz eşyaları doğru bir şekilde onararak uzun ömürlü olmalarını sağlamaktadır.

0 Comment on this Article

Comment closed!