Contact phone number:

Contact email:

Küçükçekmece Arçelik Buzdolabı Servisi

Ekim 30, 2017

Küçükçekmece Arçelik buzdolabı servisi olarak uzun yıllardır İstanbul’ un tüm ilçelerinde olduğu gibi Küçükçekmece’de de hizmet vermekteyiz.

 

Buzdolabı arızaları hızlı bir şekilde onarılması gereken eşyalardır. Buzdolabı saklanması gereken gıdaların bozulmaması ve tazeliklerini kaybetmemesi için arıza durumlarına hemen müdahale etmek gerekmektedir Küçükçekmece Arçelik buzdolabı servisi olarak buzdolabı arıza kaydı bırakan müşterilerimizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözüyor ve buzdolaplarını yeniden kullanılabilir duruma getiriyoruz.

 

Küçükçekmece Arçelik buzdolabı servisi olarak firmamız eğitimli, deneyimli ve yeterli beceriye sahip teknik personelimiz ile hizmet veriyoruz. Ayrıca geniş orijinal yedek parça stoğumuz bulunmaktadır. Böylelikle buzdolabı arızalarına hızlı ve çözüm odaklı müdahale ederek sorunu kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

 

Küçükçekmece Arçelik buzdolabı servisi garanti dahilinde ve haricinde gerekli olan tüm iş gücü ve yedek parça ihtiyacını uygun fiyat ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ayağına götürmektedir. Büyük arızalarda yerinde onarım sağlanamazsa firmamız kendi aracı ile buzdolabını merkezine götürerek onarımını gerçekleştirmektedir. Aynı şekilde adrese onarımı yapılmış olarak teslim etmektedir.

 

Küçükçekmece Arçelik buzdolabı servisi hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizin taleplerine yanıt vermekte ve arıza kaydı oluşturmaktadır. Sorununuz doğrultusunda yetkili teknik ekibimiz adresinize yönlendirilmektedir.

 

Küçükçekmece Arçelik buzdolabı servisi olarak Arçelik buzdolabı arıza sorunlarınıza hızlı çözüm sunmaktadır. Böylelikle besinleriniz bozulmadan, tazeliklerini kaybetmeden buzdolabınız yeniden çalışır hale getirilir. Küçükçekmece Arçelik buzdolabı servisi olarak müşterilerimize en doğru hizmeti en kısa zamanda vermek için kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu anlayış ile yıllarca hizmet vererek memnun müşteriler kazandık. Kazanmaya ve hizmet ağımızı genişletmeye de devam ediyoruz. Gece gündüz demeden her türlü Arçelik marka beyaz eşya ve elektrikli aletlerinizin arızalarını gideriyor, kurulum ve montajını yapıyor, 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.

 

Küçükçekmece Arçelik buzdolabı servisi hizmetimizden hemen yararlanmak için bizi arayınız. Profesyonel hizmet anlayışımız ve kaliteli hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Garanti süresi bitmiş buzdolabı arızalarınız da da uygun fiyatlarımız ile müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan sorunlarını çözüyoruz.

0 Comment on this Article

Comment closed!