Contact phone number:

Contact email:

Küçükçekmece Arçelik Bulaşık Makine Servisi

Ekim 30, 2017

Küçükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi hizmeti veren firmamız İstanbul’ un tüm semtlerinde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

 

Küçükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak bozulan Arçelik Bulaşık makinelerinizi kısa sürede tamir ediyor, gerekli olan orijinal yedek parça teminini sağlıyoruz. Aynı şekilde satın aldığınız Arçelik Bulaşık makinenizin montajını istenen standartta ve garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz.

 

Küçükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak Arçelik gibi bir dünya markasının yetkili servisi olmanın gerektirdiği tüm yüksek kalite standartlara sahibiz ve profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Periyodik olarak teknik personelimizi eğitim ve seminerlere gönderiyor, yeni bulaşık makinesi modelleri hakkında bilgilenmelerini sağlıyoruz. Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek standartımızı daha da yükseğe taşıyoruz. Garanti dahilinde ve haricinde tüm onarım ve orijinal yedek parça teminini uygun fiyat garantisi ile veriyoruz.

 

Küçükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak müşterilerimizin bulaşık makinesi onarım taleplerine en kısa sürede yanıt veriyoruz. Arızanın kaynağını doğru analiz ederek onarımını gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmemek için çaba ve özen gösteriyoruz.

 

Küçükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi hizmetlerimizden yararlanmak için bizi 7 / 24 arayabilir, uzman teknik personelimizden yardım alabilirsiniz. Konusunda deneyimli ve eğitimli personelimiz, geniş orijinal yedek parça stoklarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

 

Küçükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisini arayarak arıza kaydı oluşturduğunuz takdirde teknik ekibimiz adresinize hızlı bir şekilde gelmekte ve sorunu yerinde analiz ederek onarımını gerçekleştirmektedir. Bulaşık makinenizi kullanılır durumda teslim ediyoruz.

 

Küçükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak siz değerli müşterimizin 7 / 24 kesintisiz hizmetinizdeyiz. Müşteri temsilcilerimiz de deneyimli ve sektör hakkında bilgi sahibi kişilerdir. Sorununuzu dinleyerek sizi ilgili personele yönlendirmektedirler. Teknik personelimiz öncelikle neler yapmanız gerektiği konusunda uyarılarda bulunacaklar, sorun çözülmediği takdirde randevu vereceklerdir. Randevu saatinde adresinize gelerek sorunu kısa sürede çözmektedirler.

 

Küçükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi ile Arçelik marka ürünlerinizin arızalarından kısa sürede kurtulacağınızın garantisini veriyoruz. Bunun için bir telefon kadar yakınınızdayız.

0 Comment on this Article

Comment closed!